0 (800) 30-32-92  +38 (061) 222-32-92  Замовити дзвоник
Замовити дзвоник

Залиште Ваше повідомлення і контактну інформацію та наші фахівці зв'яжуться з Вами в найближчий час для вирішення вашого питання.

Ваш номер телефону
Ваш номер телефону*
Ваше ім'я
Ваше ім'я

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Бакалія з доставкою додому

На полицях наших крамниць останнім часом у достатку з’явилось багато нових для покупця продуктів, наприклад, супрефуди на кшталт насіння чіа чи меду мануки. Навіть у відносно консервативному сегменті бакалії нам стали доступні каші, про які нещодавно ніхто не куштував, віддаючи перевагу звичним харчам. Задля того, щоб не помилитись з вибором та напевно знати, на що розраховувати, купуючи кашу з новою назвою, ми порівняємо булгур та кускус.

1. Спосіб виготовлення
Кускус виготовляють з манної крупи та борошна, отриманого з твердих сортів пшениці. Булгур — з подрібненої та привареної пшениці твердих сортів. Булгур крупніший, нагадує або насіння (якщо помел середній), або пшеничне золоте зерно при крупному помелі, крупинки булгуру різні за розміром. Крупинки кускусу однакові за розміром та меншої за булгур фракції.

2. Смак та аромат
Відрізняються крупи і за смаком у приготованому вигляді. Булгур після правильного приготування має власний горіховий відтінок, та якщо його просто відварити нагадує перлову кашу. Кускус досить прісний, смак та запах йому надають спеції. У Магрибі (Марокко, Алжир, Туніс та Лівія) де кускус є основою кулінарної традиції, його готують на парі над м’ясом, через що кускус отримує смак та аромат головної страви.

3. Склад
За складом булгур більш корисний, ніж кускус, хоч обидві каші доволі калорійні та дієтичною стравою їх не вважають. Не зважаючи на це, помірне їх вживання цілком збігається з принципами здорового харчування.

4. Спосіб приготування
Кускус краще готувати на парі, а для тих, хто поспішає можна просто залити окропом та закутати в каструлі на 10 хвилин а після того злити воду, що не в себе не вбрала каша. Булгур треба варити як звичайну кашу 15-20 хвилин, поки крупа не вбере всю воду з каструлі. Кускус після приготування має прісний та нейтральний смак, він підійде майже до всіх страв — м’яса, риби, салату. Булгур добре поєднується з м’ясом, іноді його використовують як основу для плову замість рису.

Тепер ви знаєте про основні відмінності булгуру та кускусу. Спробуйте нове, вибирайте собі до смаку. Для тих, хто не куштував, у “Доброї Хати” є пакування кускуса та булгура по 400 грамів, зручний спосіб познайомитися з новим блюдом та скласти свою власну думку, чи підходить воно вам до смаку. Приємного апетиту!
Інші записи
Рис від "Доброї Хати"
Рис від "Доброї Хати"
Под нашей торговой маркой выпускаются несколько видов риса: длиннозернистый обычный и пропаренный, Басмати, круглозернистый, Камолино и другие. Рис — относительно дорогая крупа, потому что одна из немногих в нашем ассортименте импортированных круп.
Докладніше
6 фактів про соняшник
6 интересных фактов о жареных семечках и подсолнухе:
Докладніше
Навіщо ми додаємо насіння льону в “Happy”?
В полезные утренние завтраки из смеси злаковых хлопьев “Happy 9 злаков + лён” и “Happy 7 злаков + лён” производства Компании «Добра Хата» мы в обязательном порядке добавляем семена льна. Для чего?
Докладніше
  • Коментарі
Завантаження коментарів...
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Запросити вартість товару
Заповніть дані для запиту ціни
Запросити ціну Запросити ціну